Вологомір зерна LDS-1G

 • Модель:LDS-1G
 • Наявність: У продажу
 • 7050.00грн
 • 7050.00грн

Вологомір зерна LDS-1G - вимірювач вологості, що володіє рідкісним поєднанням корисних конструктивних особливостей, що дозволяє проводити вимірювання вологості зерна в польових умовах - в період збору врожаю, при передачі зерна на зберігання, а також в умовах лабораторії, запрограмований на 20 калибровок практично на всі представлені на ринку зернові, олійні культури, насіння, макуха, корм для тварин, включаючи найбільш популярні комерційні успішні види зерна - пшеницю, кукурудзу, ячмінь.
Купити вологомір для зерна LDS-1G вигідно завдяки багатофункціональності: вимірюється вологість зерна, температура, вага зернової проби, а також натура зерна. Показання вологості автоматично усереднюються. Доступна функція коригування калибровок за даними повітряно-теплового методу.

Вологомір зерна LDS-1G – купити для поля і лабораторії

Контроль вологості зерна і насіння грає першорядне значення після приміщення зернових на зберігання в зерносховище, а також при реалізації контрагентам і кінцевим покупцям.
Якщо вміст вологи в зерновій масі перевищує 17 %, різко зростає ймовірність розвитку негативних тенденцій:

 • через збільшення активності ферменту альфа-амілази, зерна можуть проростати;
 • пшениця перейде в розряд фуражної з пониженням класу;
 • зволожене зерно - сприятливе середовище для розвитку комах-шкідників і мікроорганізмів;
 • при підвищеному вмісті вологи починаються процеси самозігрівання, які переходять в самозаймання. Партія зерна може бути зіпсована, а основні фонди та обладнання – пошкоджені вогнем.

Як результат - неминучі багатомільйонні втрати для дрібних фермерів і великих сільгоспвиробників, дефіцит на ринку, зростання цін на хліб і хлібобулочні вироби.
Вологомір для зерна LDS-1G без громіздкого і енерговитратного сушильного лабораторного шафи, точних лабораторних ваг вимірює вологість безлічі зернових культур, тим самим економиться найдорогоцінніший ресурс - час, що супер актуально, особливо в період "битви за урожай", коли кожна хвилина на рахунку.
Вимірювач вологості зерна не вимагає підготовки гомогенізірованних зразків за допомогою лабораторного млина, а точність досягається за рахунок вибору вірного калібрування.
При лабораторному аналізі вологості виникає необхідність в транспортуванні попередньо відібраних зразків. У такому варіанті вологомір зерна LDS-1G проводить дослідження в лабораторних умовах при живленні через мережевий адаптер. А якщо потрібно виїхати безпосередньо до місця збору або зберігання зерна, вимірювач вологості зерна розрахований і на цей варіант, оскільки може отримувати енергію від 4-х батарейок, що вставляються в батарейний відсік в нижній частині корпусу.
Вологомір для зерна LDS-1G паралельно автоматично розраховує натуру зерна в г/л. Цей показник може бути використаний для непрямої оцінки якості зерна, крупності зернівок, а також використовується для розрахунку обсягу завантаження при перевезеннях автомобільним, залізничним або морським транспортом.

Вологомір для зерна LDS-1G - пристрій і калибровки

Вимірювач вологості зерна складається з пластмасового корпусу з рукояткою для утримання. Ця конструктивна особливість дозволяє переносити прилад з місця на місце в умовах лабораторії, а також брати з собою в дорогу. Тому вологомір LDS-1G і позиціонується як портативної-лабораторний.
Безпосередньо сам процес аналізу вологості відбувається в вимірювальній камері з центральним електродом. Роль другого електрода виконують стінки камери. На стінці розташований терморезистор, призначений для вимірювання температури. Завдяки функції температурної компенсації, отримане значення вологості коригується на поточну температуру зразка зернової продукції.
Вологомір для зерна LDS-1G оснащений вбудованими вагами, що вимірюють вагу досліджуваного зразка. Так само це значення використовується для розрахунку натури зерна.
Виміряні значення, а також поточні настройки відображаються на дисплеї з підсвічуванням.
Вимірювач вологості управляється за допомогою 5 кнопок: ON/OFF, Breed, Enter, стрілки вгору і вниз.
У комплект входить мірна чаша з засувкою для відкриття або закриття каналу, по якому зерно надходить у вимірювальну камеру. Воронка закріплюється на мірний циліндр і служить як для зручності засипання, так і для вирівнювання верхнього шару зерна.
Пензлик служить для очищення камери від пилу, і залишків зразків після попередніх тестів.
Вимірювач вологості зерна LDS-1G використовує для проведення дослідження вологості зерна методом впливу високочастотного випромінювання, при цьому на відміну від найпростіших вологомірів, які міряють "все підряд" з сумнівною точністю, вологомір зерна забезпечений персональним настройками для контролю вмісту вологи в 20 видах зерна і насіння.
Зернівки – наприклад ріпак, пшениця, або арахіс, розрізняються не тільки формою, розміром і вагою. Зерно має складну структуру, включаючи плодові оболонки, алейроновий шар, ендосперм, і накопичення вологи для зернових культур має індивідуальні особливості. Без урахування органолептичних властивостей, вологоміри зерна видаватимуть високу погрішність, а при дослідженні зерна на вологість важливий буквально кожен відсоток.
Задати калібрування зерна – значить вибрати необхідний режим впливу СВЧ випромінюванням на безліч зерен, що знаходяться у вимірювальній камері.
Параметри сигналу залежать як від виду зернової культури, що враховується вибором калібрування, так і від вологості.
Вимірювач вологості зерна поставляється зі стандартними заводськими калібруваннями на зернові культури, розроблені на основі ISTA (Інтернаціональна Асоціація Дослідження Насіння). Калібрувальні залежності отримані на основі зразків зернових культур, вирощених в так званих нормальних умовах, які в залежності від географії регіону, де буде використовуватися вологомір для зерна LDS-1G, можуть не завжди працювати з достатньою точністю.
Приклад. Частина посівних площ може бути засіяна новими селекційними сортами зернових, в яких властивості зерна можуть відрізнятися. Для цих цілей вологомір для зерна LDS-1G передбачає коригування калибровок за даними повітряно-теплового методу.
Калібрування закодовані буквено-цифровими кодуваннями. Наприклад для пшениці - P3, а для рису - P8.

Вимірювач вологості зерна LDS-1G – методика аналізу вологості

 1. Підготуйте вимірювальну камеру за допомогою пензлика, що йде в комплекті, очистивши внутрішню поверхню. Це нескладна, але обов'язкова процедура, особливо актуальна, якщо до цього вимірювалися зразки іншого виду зерна. Сторонні фактори не повинні збільшити або зменшити значення вологості. Увімкніть вологомір для зерна кнопкою ON/OFF - висвітиться останне встановлене калібрування.
 2. У залежності від того, яке вибрано зерно для визначення вологості - пшениця, ячмінь, рис, кукурудза і т.д., стрілками виберіть одну з 20 передбачених калибровок.
 3. Переносні вологоміри зерна традиційно позиціонуються як вимірювальні прилади, які не потребують відбору проб в традиційному сенсі - відбір добових проб зерна, середньої проби, але для підвищення точності вимірювань, достовірності результату, продовження служби і з огляду на, що вологомір для зерна LDS-1G є і лабораторним одночасно, прослідкуйте, щоб в зразок не потрапляли: сміття, солома, камінчики, бруд і частинки грунту.
 4. Одягніть воронку на мірну чашу і засипте зерно. Зніміть воронку і приберіть верхній шар, щоб зерно було врівень з верхньою площиною мірної чаші.
 5. Поставте мірну чашу над вимірювальною ємністю. Для цього передбачений спеціальний кругової виріз.
 6. Відкрийте засувку мірної чаші і відбудеться пересип проби зерна до вимірювальної камери. Ніяких кнопок натискати не треба! Кілька секунд і на дисплеї бажане значення вологості зерна з точністю до десятих. У лівій частині дисплея висвічує номер вимірювання. По-перше, це необхідно для візуального обліку. По-друге, в пам'яті зберігаються результати декількох вимірів для автоматичного розрахунку середнього арифметичного значення.
 7. При натисканні на кнопку Breed відображається температура зернової проби.
 8. При натисканні на стрілку Вгору висвічується поточна вага проби.
 9. При натисканні на стрілку Вниз висвічується натура зерна в г/л.
 10. Повернення до значення вологості проводиться кнопкою Enter. При повторних вимірах лічильник буде збільшувати кількість вимірювань. Для усереднення натискається кнопка Enter, висвічується напис "Measure Average" і на дисплеї - середнє арифметичне значення.

Всі підготовчі процедури займають не більше 1 хвилини. Як тільки всі налаштування виконані, сам процес одиничного тесту не перевищує 5-7 секунд.

14 причин купити вологомір зерна LDS-1G

 1. Великий вибір калибровок.
 2. Можливість коригування калибровок.
 3. Висока швидкість вимірювання вологості.
 4. Висока точність.
 5. Одночасно вимір 4-х показників: вологості, температури, ваги, натури зерна.
 6. Температурна компенсація.
 7. Усереднення показань.
 8. Комбіноване живлення.
 9. Дисплей з підсвічуванням і чіткими яскравими цифрами.
 10. Низьке споживання енергії.
 11. Займає мало місця в лабораторії.
 12. Легка вага і стильний дизайн.
 13. Міцна валізу для перенесення.
 14. Доступна на вологомір зерна ціна.

Перелік калибровок

Код матеріалу Вимірюється культура
P1 Terrier Valley
P2 Соя/Боби
P3 Пшениця
P4 Ріпак
P5 Кукурудза
P6 Ячмінь
P7 Indica Valley
P8 Рис
P9 Кукурудза 2 (великі зерна)
P10 Біла пшениця
P11 Арахіс
P12 Сорго
P13 Кунжут
P14 Соняшник
P15 Насіння кавуна
P16 Бавовна
P17 Соєва макуха
P18 Бавовна (макуха)
P19 Ріпак/канола (макуха)
P20 Корм для тварин

Основні характеристики

Діапазон вимірювання 3~35%
Кількість калібрувань 20
Точність ±0.5%
Повторюваність ±0.2%
Автоматична температурна компенсація
Вимірювання температури
Вимірювання ваги
Вимірювання натури зерна
Усереднення показань
Підсвічування
Дисплей 4-х розрядний LCD
Час вимірювання 5~7 секунд
Умови експлуатації
температура від 0 до +40 °C
Живлення 4x1.5В AAA
6 В адаптер 220 В
Вага, г 790
Гарантія 1 рік

Комплектація:

 1. Вимірювач вологості зерна LDS-1G.
 2. Мірна ємність.
 3. Воронка.
 4. Пензлик для очищення вимірювальної камери.
 5. Адаптер.
 6. Інструкція: англ. + укр.
 7. 4 батарейки 1,5 В.
 8. Калібрувальна гиря.
 9. Валіза з ручками і засувками.

Купити вологомір зерна LDS-1G, ціна на сайті знижується під час акцій, Ви можете зробивши замовлення в інтернет-маркеті вимірювальних приладів Бром.

Автор - ПП Бром

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук