Пн–Пт: 09:00–17:00 brom@brom.ua

Захистить від мишей та освіжить повітря електромагнітний та ультразвуковий відлякувач SD-058

Коли фрукти і ягоди дбайливо “загорнені” в банки у вигляді варення, компотів і соків, жито, ячмінь, овес заховані в домашні засіки, овочі "готові" перезимувати в дерев'яних ящиках, а туди, де є їжа, прагнуть потрапити гризуни.

І справа не тільки в їжі. У теплій затишній норі можна вивести потомство, регулярно, найчастіше ночами здійснюючи вилазки, поступово знищуючи з таким трудом накопичене хазяйське добро і розносячи по приміщеннях хвороботворні мікроорганізми. Ось і починаються болісні пошуки найбільш ефективного засобу: труїти мишей або не морочити голову і один раз поставити кімнатний відлякувач, щоб не возитися зі смертельно небезпечними отрутами не тільки для домашніх шкідників в будинку або квартирі, але і для людей. Та не місце летальній хімії по сусідству з продуктами харчування.
А може зачинити мишоловкою ? Одну мишу. Або дві. А скільки їх всього, ніхто не знає. Точкові методи боротьби загальної непристойної картини не виправлять. До того ж і приманки з отрутою і пастки зроблять гризунів розумнішими і позбутися від них стане на порядок складніше. Але є відмінна альтернатива, яка не вбиває, а виживає.

Прожене мишей та освіжить повітря відлякувач SD-058

Хотілося б мати пристрій, щоб нехай не так швидко, як хотілося б, але зате "залізно" захищав би ввірену йому територію в необмеженому періоді часу.

До таких відноситься сучасний стильний ультразвуковий багатофункціональний відлякувач від мишей SD-058, що випромінює крім високочастотного сигналу, ще й електромагнітне низькочастотне випромінювання, а також є цікава “фішка” - містить вбудований озонатор, який полегшує дихання і знезаражує повітря в кімнаті.
Вчим хороші прилади проти гризунів на основі ультразвуку:

  1. Не знищують, а плавно і методично виганяють.
  2. Споживають мінімум електричної енергії.
  3. Не небезпечні для человека.
  4. Легкі і компактні.
  5. Коштують відносно недорого за винятком професійних пугачів.

Та ось тільки у всіх статтях, інструкціях та відгуках покупців зазначено, що імпульси не проникають крізь тверді перешкоди, відбиваючись від поверхні або поглинаються м'якими матеріалами.
Щоб вивести мишей і щурів з квартири, дачі або сараю, потрібно якимось чином потривожити їх в місцях постійного проживання, розташованих як правило в стінах, щілинах або під дерев'яною підлогою. Але як туди проникнути?

Перевага N 1 - ще низькочастотна котушка

І ось тут розглянутий апарат вигідно відрізняється від інших аналогів, оскільки здатний відтворювати паралельно і електромагнітні коливання низької частоти, які і можуть “стрясати” стіни.

Умовно звичайно, амплітуда невелика, але цілком достатня. Цей метод розрахований не на максимальну одноразову потужність, яку наприклад вистрілює грімгармата проти шпаків, голубів, ластівок, ворон, голубів, а на постійний вплив, при якому мишам і їсти расхочется і вони втратять бажання до розмноження.
Допоміжні вібрації відбуваються на наднизькій частоті – що не перевищує 10 Гц, що як і ультразвук, також лежить за межами нашої зони чутності. Ми відпочиваємо - прилад мовчазно працює.

Перевага N 2 - змінні частоти

Щури і миші як втім і таргани та інша нечисть, з часом адаптуються до дратівливих факторів, і найпростіші відлякувачі, все своє електронне життя “проводять на одній єдиній ультразвуковій хвилі”, однозначно програють більш просунутим приладам проти гризунів, до яких відноситься SD-058 , що працює по “хитрому” алгоритму.

А саме з періодичністю близько 80 секунд, відбувається зміна або биття частот:

  • 34 КГц;
  • 28-45 КГц;
  • 55-110 КГц;
  • 20-55 КГц.

Ось така ультразвукова “солянка” чекає квартирних шкідників. Винести таке складно. Все це добре, і переконливо звучить, але не менш важливо, на якій площі буде забезпечуватися захист від гризунів. У маленькій кімнатці або великому залі?

Перевага N 3 - широким фронтом

А всередині цілих три випромінювача! Плюс вже озвучене джерело ЕМ імпульсів, що виганяє мишей і щурів в норах і щілинах в стінах, що дозволяє прибрати цю нечесть на площі до 100 м2.
Три високочастотних динаміка забезпечують:

  1. Рівномірне поширення ультразвуку на всі боки.
    Пристрій можна поставити в середині кімнати, і сигнали будуть вільно поширюватися на 360 градусів. Вільно звичайно за умови, якщо вибрано або підготовлено вдале місце. Якщо простір захаращений меблями, шафами, диванами, то п'єзодинамік перебуватиме в "ув'язненні" і паспортна площа може знизитися наприклад зі 100 до 30 або навіть 10 метрів. Начебто і ультразвук йде, а миші за шафою продовжують шастати.
  2. Збільшення надійності.
    Вийшов з ладу один випромінювач – два залишилися продовжать його місію. Конкуренти з одним динаміком однозначно програють.
  3. Захоплюються “мертві зони”.
    Не завжди можна пересунути ящики або стелажі. Перш за все через вагу. Або елементарно не вистачить місця в приміщенні. При трьох виходах шансів потривожити гризунів в кутах кімнат значно більше.

Перевага N 4 - і дихати легше

А ось це дійсно рідкість !

При натисканні на кнопку прямо зверху, через кілька секунд повітря наповнюється приємним запахом озону. Як після дощу. Дихається легко. Настрій поліпшується. Тим більше, що по-перше, SD-058 вигідний за ціною (все-таки 2 різних приладу всередині), а по-друге вирішуємо відразу два завдання: освіжаємо повітря і очищаємо територію від гризунів.

Сфера застосування

80-90 % житла в Україні – як квартир, так і будинків в приватному секторі, не більше 100 квадратів, за винятком житлової нерухомості забезпечених людей
Гаражі, сараї, склади, магазини, супермаркети, офісні приміщення

Приємно переморгуються різнокольорові вогники зверху красномовно свідчать про одне - частоти плавно змінюють одна одну день у день, з місяця в місяць, а значить рано чи пізно вдасться вдасться очистити територію та освіжити повітря !