Знищувачі літаючих комах, комарів

Електрична мухобійка з ліхтариком LS-02R

Миттєво вбиває на льоту Метод: висока напруга Живлення - акумулятор Є вбудований знімний лі..

У продажу

0 Відгуків

404.00грн

Знищувач комарів, літаючих комах 309 CRICRI

Даний знищувач літаючих комах призначений як для побутового використання, так і для промислових підп..

У продажу

0 Відгуків

5257.00грн

Знищувач комарів, літаючих комах CriCri-309 Fluo Red

Знищувач призначений для боротьби з комахами, що літають, в приміщеннях, магазинах, ресторанах, скла..

У продажу

0 Відгуків

5425.00грн

Знищувач комарів, літаючих комах Moel 7230 Geko (320 кв.м, сертификат)

Даний знищувач літаючих комах призначений для великих ділянок, промислових підприємств, харчових вир..

У продажу

0 Відгуків

5257.00грн

Показано з 1 по 15 із 22 (2 сторінок)
Знищувачі літаючих комах, комарів

Знищувач комах - альтернативний репелент

Нав'язливе, подразнююче дзижчання комах, їх здатність розносити різні інфекції спонукають до оперативних дій по винищенню комарів, мух та інших дрібних літаючих істот. Розвиток науки і техніки подарували нам знищувач комах - електрообладнання, під силу якому знищити мошок, мух, комарів, ос в приміщеннях і на вулиці.

Працює пастка для комах від мережі, для активізації досить включити її в розетку. Знищувачі оснащуються рухомим піддоном, який легко очистити від останків мошок. Корпус обладнання виготовляють з високоякісного пластику, який запобігає пошкодженню та забрудненню електричної частини конструкції. Деякі пастки оснащуються вентиляторами для всмоктування літаючих жучків в ємність, з якої неможливо вибратися. Це тихий і гуманний спосіб позбутися від докучливих кровопивців.

Всі, представлені в нашому інтернет-магазині, знищувачі літаючих комах мають ідентичний принцип дії: лампи випромінюють світло ультрафіолетового спектра, який служить приманкою для нічної мошкари. Залетівши в прилад, метелик, комар і т.д., контактує із внутрішньою металевою решіткою, яка знаходиться під напругою. Електричний розряд миттєво знищує літаючих комах. При правильній експлуатації пристрій абсолютно безпечний для оточуючих. Тим більше що розряд струму мінімальний, абсолютно нешкідливий для людини.

Електричний знищувач комах має ряд переваг:

  • екологічна безпека (не використовує хімічні речовини);
  • довговічність;
  • відсутність випарів і запахів;
  • простота установки й експлуатації;
  • універсальність (для всіх видів комах).

Залежно від умов експлуатації та сама лампа від комах може давати різну результативність. Площа дії пасток в закритому приміщенні буде більша, ніж на вулиці. Важливу роль відіграє місце, де встановлена ​​пастка для комах. Її можна використовувати як настільний прилад або підвішувати за петлю (кріплення поставляються в комплекті). Підходять лампові знищувачі комах для використання на вулиці в суху погоду, для більшої ефективності в будинку їх потрібно встановлювати далеко від вікон.

У нашому інтернет-магазині brom.ua Ви знайдете пастки для комах різного радіусу дії, для середніх приміщень і масштабних промислових об'єктів. Купити пристрій можуть жителі будь-якого міста нашої країни, будь це Львів, Одеса, Харків, Київ, Дніпропетровськ або невеликий провінційний населений пункт України.