Шумоміри (дБ)

Багатофункціональний вимірювальний прилад (5 в 1) FLUS ET-965

Багатофункціональний вимірювальний прилад ET-965 FLUS (ЕТ-965 ФЛУС) - надзвичайно зручний, комплексн..

У продажу

6 Відгуків

4890.00грн 5000.00грн

Міні шумомір FLUS MT-901C

..

Відсутній

0 Відгуків

1500.00грн

Шумомір SL824

..

Відсутній

0 Відгуків

2490.00грн

Шумомір testo 815

..

Відсутній

0 Відгуків

400.00грн

Шумомір testo 816

..

Відсутній

0 Відгуків

570.00грн

Шумомір testo 816-1

..

Відсутній

0 Відгуків

835.00грн

Показано з 1 по 15 із 16 (2 сторінок)
Шумоміри (дБ)

У заводських цехах з десятками одиниць промислового обладнання, будинку або в загальноосвітній школі - всюди нас переслідує шум і якщо не забезпечити системний контроль гучності, для чого основний прилад це шумомір, буде втома, знижена продуктивність і з роками погіршення здоров'я.

Де використовуються шумоміри

  1. Моніторинг рівня шумів в закладах освіти. Щоб школярі менше втомлювалися, не страждала успішність, і зберегти підростаюче покоління з неушкодженим слухом, потрібно періодичне вимірювання гучності.
  2. Шумоізоляція в автомобілі. Їзда буде комфортною, якщо на СТО замовити послугу антишумової обробки: щоб сторонні звуки не проникали в салон з-під капота, від деталей підвіски і шин.
  3. Заміна вікон на малошумні. Це основний елемент зробити життя сім'ї більш спокійною, щоб сон був здоровим, а робота ефективною. Дерев'яні рами відправляються на смітник, а для оцінки якості установки металопластикових пакетів, кращий інструмент це прилад для вимірювання шуму. За спокій можна і потрібно заплатити.

Основні характеристики шумомірів

У всіх приладах, не залежно від бренду виробника, ціни, що видно в технічних характеристиках, установлено базовий діапазон 30-130 Дб. Цей інтервал охоплює весь спектр - від шурхоту листя і слабкого шепоту до гуркоту перфоратора або відбійного молотка. Хоча в деяких моделях передбачається ручне перемикання піддіапазонів.
Найпростіші вимірювачі шумів показують тільки поточний рівень шуму з граничною частотою до 8 КГц. Дорожчі за вартістю дозволяють перемикати опорний рівень DBA, DBC.

Професійні шумоміри мають додаткові опції:

  • графічна шкала для візуального дублювання інформації;
  • пам'ять;
  • аналізатор спектру;
  • передача даних на ПК.