Шумоміри і Віброметри

Багатофункціональний вимірювальний прилад (5 в 1) FLUS ET-965

Багатофункціональний вимірювальний прилад ET-965 FLUS (ЕТ-965 ФЛУС) - надзвичайно зручний, комплексн..

У продажу

6 Відгуків

4890.00грн 5000.00грн

Віброметр Xintest HT-1201

..

У продажу

0 Відгуків

7000.00грн

Віброметр Benetech GM63B

..

Відсутній

0 Відгуків

5500.00грн

Міні шумомір FLUS MT-901C

..

Відсутній

0 Відгуків

1500.00грн

Шумомір SL824

..

Відсутній

0 Відгуків

2490.00грн

Шумомір testo 815

..

Відсутній

0 Відгуків

400.00грн

Шумомір testo 816

..

Відсутній

0 Відгуків

570.00грн

Шумомір testo 816-1

..

Відсутній

0 Відгуків

835.00грн

Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)
Шумоміри і Віброметри

Шум супроводжує нас на виробництві, в офісі і вдома і в буквальному сенсі слова - від заходу до світанку. Щоб мінімізувати шкідливий вплив акустичного забруднення, необхідно провести первинну діагностику, для чого буде потрібно шумомір. Після цього, наступним кроком має бути розробка захисних заходів, в залежності від показань, виміряних приладом.

Як влаштований і працює шумомір

Вивчаючи каталог вимірювачів шуму, після перегляду кількох моделей, виявляються загальні ознаки, якими володіють всі шумоміри, не залежно від виробника, діапазону, функціональності і точності.
Перш за все, це чутливий, вловлює рівень шуму датчик, обрамлений в чорну об'ємну оболонку, схожу на поролон. Це ще не сам вимірювач шуму, але базовий, реєструючий підвищений рівень елемент електронної схеми - конденсаторний електретний мікрофон. Щоб перетворитися на повноцінний шумомір, вимірювальний прилад повинен містити ще 3 ключові компоненти:

  • вольтметр, щоб оцінити рівень шуму;
  • АЦП, що перетворює аналоговий значення в цифрову величину;
  • дисплей для відображення.

Шумоміри чуйно відстежують коливання середовища – повітря, що досягають мікрофона, перетворять в електричний сигнал, оцифровуют результат і показують на екрані.
Типовий вимірювач шуму являє собою портативний прилад в довгастому корпусі з керуючими кнопками, дисплеєм і датчиком – мікрофоном.

Особливості шумомірів

Найпростіші і з поділом частот

У недорогих вимірювачів шуму на екрані показується тільки одне інтегральне значення, що підсумовує всі частоти з межах, передбачених технічними характеристиками (зазвичай в низькочастотній області спектра - до 8 КГц).

Можуть бути передбачені частотні фільтри, що перемикаються вручну. А якщо купити шумомір - аналізатор спектру, відкривається можливість робити спектральний аналіз шумів.

Межі

У переважній більшості випадків вимірювачі шуму - від професійних до побутових, нижня межа становить 30 Дб, а верхня 130 Дб, що відповідає больового порогу чутності.

Як калибруется шумомір ?

Не всі прилади калібруються, а якщо така опція передбачена, то як правило на задній стінці є отвір під викрутку. Шляхом обертання, добиваємося точного результату, який не відрізняється від звуку, випромінюваного калибратором.