Лазерні далекоміри

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)
Лазерні далекоміри

Якщо застосування механічних, візуальних вимірювачів відстані - металевих метрів і розкручування рулетки себе вже не виправдовує, чудовою альтернативою є лазерний далекомір, для якого і сотня метрів не межа.

Для чого використовується лазерний далекомір

Традиційно вважається і про це найчастіше повідомляється в інформації інтернет-магазинів вимірювальних приладів в Україні, що далекоміри це інструмент для вимірювання дистанції для будівельників і це дійсно так. Але сфера застосування значно ширше і на сьогодні лазерні рулетки поступово вторгаються в нові сфери завдяки своїм незаперечним перевагам.

  • будівельний майданчик. Причому мова йде як про солідні дистанції в десятки метрів (глибин котлованів, відстані між будівлями), так і про відхиленні між двома цегляними стінами.
  • продавці нерухомості. Документація теж може помилятися. І щоб переконати покупця, досить зробити кілька вимірів, щоб далекомір показав, хто правий.

На яку відстань розраховані лазерні далекоміри?

В більшості випадків до 100 метрів. А мінімальна дистанція становить 30 метрів. З кожним десятком-другим метрів, ціна далекоміра зростає, але не значно. І часто є резон купити далекомір на 100 метрів, оскільки за вартістю він може всього на 10-20% більше ніж така ж електронна рулетка на 40-50 метрів.

А більше ?

Для польових робіт на місцевості, де виставляються маяки, між якими сотні метрів, буде потрібна інша вимірювальна техніка, а саме дорогі далекобійні далекоміри. Сфера їх застосування досить вузька, ціна в рази вище, але "слабкі" прилади з їх завданням не впораються.

Але це виняток і до 80-90% всіх питань, вирішують далекоміри загального застосування, тим більше що навіть при невисокій вартості у них є ряд серйозних плюсів.

5 причин купити далекомір

  1. Точність. Похибка в 1-1,5 мм це серйозний аргумент купити далекомір, адже лазерний промінь прямий як струна і результат більше залежить від того, наскільки правильно направили електронний метр.
  2. Швидкість. Від натискання на кнопку до підсумку на дисплеї проходить не більше 1 секунди.
  3. Розрахунок обсягу і площі. Корисні додаткові функції дозволяють не носить з собою калькулятор і ручку з папером. Цифрова техніка все підрахує самостійно.
  4. Бульбашковий рівень. Цей інструмент перекочував з будівництва та допоможе уникнути помилок.
  5. Послідовне підсумовування. Корисно для розрахунку периметра, підкаже скільки потрібно шпалер або електрокабеля для розведення по квартирі.